Tieto žlté guličky sú univerzálna cukrová dekorácia. Tieto farebné cukrové guličky dodávajú eleganciu tradičným aj inovatívnym cukrárskym výtvorom. Vysoko kvalitné farbivá zaručujú farebnú stálosť. Guličky na zdobenie koláčov sú krásnym doplnkom hladkého povrchu koláčov. Dá sa s nimi zdobiť aj medovníky, drobné cukrovinky, muffins alebo torty. Ide o univerzálne dekorácie, ktoré vám pomôžu doladiť vaše chutné pečivo. Ďalšou obrovskou výhodou perlí je ich ľahká aplikácia. Stačí ich položiť na vámi vybraný povrch a je hotovo. Perly sa perfektne hodia k cukrovej pate a ďalším. Môžu sa kombinovať s rôznymi krémami. V našej ponuke nájdete jemné cukrové perly, ktoré je možné bez obáv konzumovať aj s dezertom. Ak zdobenie nasypete na vláčne crème, vlhkosť z neho môže posypek zmäkčiť. Ale pozor, ak bude zdobenie na vlhkom kréme dlhšiu dobu, môže sa z posypky uvoľniť aj farbivo a to na povrch krému. Ak chcete, aby väčšie časti dekorácie držali napríklad na potiahnuteľnej torte, môžete tento druh zdobenia na torty lepiť polotuhou čokoládou, alebo glazúrou na medovníčky. so posypky pracujte najlepšie nad miskou, či plechom s okrajom.
Balenie obsahuje: 80 g
biely cukor, ušľachtilá pšeničná múka, škrobový sirup, leštící látka kapol (šelak, rastlinný olej), mastek, potravinárske farbivo: E102.
| Alergény | lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1480 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 353,6 kcal |
| Tuk | 0,17 g |
| - z toho nasýtených | 0,03 g |
| Sacharidy | 87,4 g |
| - z toho cukry | 76,3 g |
| Bielkoviny | 1,7 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,001 g |
Ukrajina
| Farba | žltá |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Cukrový máček | |
| Výrobca | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116716087 |
| Kód produktu | ilc1197 |